Zapowiedzi

2018-02-20
Chorzowski MORiS po raz kolejny zaprasza wszystkich fanów tenisa stołowego do wspólnej zabawy i rywalizacji. W niedzielę 25 marca w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 odbędzie się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego. Zawodnicy rywalizować będą w 6 kategoriach. Zapisy będą odbywać się w dniu zawodów do godz. 9:45, a rozpoczęcie turnieju planowane jest na godz. 10:15. Dla najlepszych w każdej kategorii wiekowej MORiS przygotował dyplomy oraz nagrody.
2018-02-15
28 lutego o godz. 14:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chorzowie odbędzie się spotkanie z Bartoszem Andrzejewskim, zdobywcą najwyższych szczytów polskich pasm górskich i autorem książki „Górska korona Polski. Wędrówka przez cztery pory roku”. Z wykształcenia pedagog, zakochany w górach od kiedy z rodzicami jeździł w Beskid Śląski, co zainspirowało go do poznania innych regionów górskich w Polsce.
2018-02-02
Między 24 i 25 lutym w Hali MORiS w Chorzowie po raz drugi odbędą się Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu organizowane przez firmę Expo Property z Warszawy. To impreza, która skupia wyłącznie inwestycje mieszkaniowe z województwa Śląskiego oraz ofertę budowy domu od A do Z. To doskonała okazja do porównania ofert w jednym miejscu i zakupu nowego M. Oferta nieruchomości mieszkaniowych w naszym mieście w ostatnich latach znacznie się poszerzyła.

 

segregus www