Zapowiedzi

2017-06-27
Serdecznie zapraszam na briefing prasowy w sprawie  SMCEBI SPORT-  budowy wielofunkcyjnej strefy aktywności - zagospodarowania kwartału skweru z elementami placu zabaw i fitness na terenie Kampusu UŚ w Chorzowie, który odbędzie się   w środę - 28 czerwca  o godz. 12:00  na terenie chorzowskiego Kampusu Uniwersytetu Śląskiego, ul. 75 Pułku Piechoty 1a, Chorzów (wjazd od ulicy Nomiarki).Podczas briefingu prasowego przedstawione zostaną przez władze Uniwersytetu Śląskiego, Prezydenta Miasta Chorzowa oraz pracownię architektoniczną SLAS założenia związane z inwestycją.
2017-06-26
Będzie przystojny ratownik, balon do widokowych lotów, globus z trasami wakacyjnych wojaży i kurtyna wodna. A nad głowami dach z... dmuchanych piłek. Już z początkiem lipca podwórko przy Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 zamieni się w piaszczystą plażę. – Nasza ubiegłoroczna akcja plażowa okazała się strzałem w dziesiątkę, a frekwencja dzieci, które ją odwiedziły przerosła najśmielsze oczekiwania, dlatego w tym roku będzie jeszcze więcej konkursów, niespodzianek i atrakcji, z przejażdżką BMW cabrio w towarzystwie chorzowskiego Flasha na czele – mówi Magdalena Sekuła, Pełnomocnik Prezydenta Chorzowa ds.
2017-06-26
8 lipca o godz. 15.00 w Parku Hutniczym przy Urzędzie Stanu Cywilnego w Chorzowie ruszy akcja "Hoży Seniorzy". Jej motto przewodnie celowo brzmi zaskakująco, bowiem seniorzy w XXI wieku są i chcą być hoży, czyli tryskać zdrowiem i urodą. Akcja, organizowana przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie, będzie prowadzona równocześnie w kilku strefach. W sektorze sportowym królować ma joga, aerobic i ćwiczenia pobudzające wszystkie partie mięśni.
2017-06-26
10 lipca o godz. 10.00 w Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie odbędzie się festyn „Uśmiech to zdrowie, każdy to powie”. Na imprezę zapraszamy dzieci, które spędzają wakacje w mieście. Program festynu:Godz.10.00 – 12.00: gry i zabawy ruchowekonkurs plastyczny  pt.„ Bezpieczne wakacje”konkurs rysunkowy kredą na asfalcie nt. właściwego korzystania z promieni słonecznych rozgrywki umysłowe – warcabypokaz i nauka udzielania I pomocy przedlekarskiejkonkurencje  dmuchania baloników, hula hopquiz wiedzy na temat zdrowego stylu życiakonkurs piosenki o zdrowiustanowisko z materiałami edukacyjnymi nt.
2017-06-05
Program XI Chorzowskiego Teatru Ogrodowego:16 lipca (niedziela) o 19:00 na scenie Chorzowskiego Centrum KulturyPiotr Machalica Mój ulubiony Młynarski na dwie gitary, trąbkę i akordeonikRecital Mój ulubiony Młynarski to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który piosenki Wojciecha Młynarskiego śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza.

 

segregus www