Szukaj

Wyników: 4402, stron: 629, aktualna strona: 1


2017-09-25
Na podstawie art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 1817 z późn. zm.) Prezydent Miasta Chorzów zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy do konsultacji projektu aktu normatywnego 1.    Przedmiot konsultacji:Projekt uchwały w sprawie Programu współpracy  na 2018 rok Miasta Chorzów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.
2017-09-25
Bieg Dwóch Szybów to impreza biegowa organizowana corocznie od 2014 roku przez Chorzowskie Stowarzyszenie Biegaczy Długodystansowych „W Ruchu”.  Tak, jak w ubiegłym roku, tak i w tym na biegaczy czeka dystans 15 kilometrów, a trasa tradycyjnie będzie przebiegać przez tereny poprzemysłowe. Zawodnicy wystartują 5 listopada – jak co roku spod Szybu Prezydent, postindustrialnego symbolu Chorzowa. Dalej biegacze pobiegną w kierunku najstarszej części Chorzowa w dzielnicy Chorzów Stary, skąd m.
2017-09-25
Chorzowskie zoo zaprasza na obchody Dnia Zwierząt. W niedzielę 1 października w pawilonie słoni, czyli miejscu gdzie najstaszy w Europie hipopotam - Hipolit mieszkał od 1964 roku o godz. 11.00 odsłonięty zostanie medalion Hipolita. Ponadto odwiedzający zoo w tym dniu bda mogli posłuchać opowieści opiekunów zwierząt, którzy zdradzą wiele sekretów dotyczących życia swoich podopiecznych. Szczególnie zapraszamy dzieci, które tradycyjnie już zachęcamy do przebrania się za swojego ulubionego zwierzaka.
2017-09-25
Na jakie komponenty Chorzowa będą w najbliższej przyszłości najbardziej oddziaływać ekstremalne zjawiska pogodowe? Które z nich wymagają podjęcia najszybszych działań adaptacyjnych? To temat kolejnych warsztatów roboczych zorganizowanych w Chorzowie w ramach prowadzonego przez Ministerstwo Środowiska projektu przygotowania Miejskich Planów Adaptacji do zmian klimatu (MPA) dla 44 miast. W warsztatach 7 września udział wzięli przedstawiciele lokalnych organizacji i instytucji, władz Chorzowa, a także eksperci z Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych.
2017-09-24
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia Zgwałcenia 1 Rozboje Kradzieże Kradzieże z włamaniem 1 Przestępstwa związane z obrotem narkotykami Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym 2 Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki) Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne   2.
2017-09-23
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia Zgwałcenia Rozboje 1 Kradzieże Kradzieże z włamaniem Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 1 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących 1 - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki) Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne 3 2.
2017-09-22
I. DANE STATYSTYCZNE Z DNIA 22. 09. 2017 1. Działania Policji: Udział w bójce: Pobicia: Zgwałcenia Rozboje : 1 Kradzieże: 2 Kradzieże z włamaniem: 1 Przestępstwa związane z obrotem narkotykami : 2 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych: Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących : - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym: 5 Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych: Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych: Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki): Interwencje dotyczące osób bezdomnych: Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne : 2.

Menu