Szukaj

Wyników: 4829, stron: 690, aktualna strona: 1


2018-03-22
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie zaprasza wszystkich uczniów klas IV-VII szkół podstawowych do udziału w konkursie języka angielskiego. Konkurs ma na celu: * podnoszenie poziomu umiejętności językowych uczniów,* przygotowanie uczniów do dalszego kształcenia językowego,* rozbudowanie wśród uczniów szkół podstawowych zainteresowania językiem angielskim,* wzbogacenie i doskonalenie pracy z uczniem zdolnym.
2018-03-21
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia Zgwałcenia Rozboje Kradzieże 1 Kradzieże z włamaniem Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 1 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć 1 - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym 2 Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki) Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne 2.
2018-03-21
Jeżeli tylko pogoda pozwoli, to sezonowy kort do padla przy ul. Katowickiej 6 (w miejscu gdzie zimą działa lodowisko) zacznie działać już w pierwszej połowie kwietnia. Podobnie jak w poprzednich latach, MORiS planuje zorganizować kilka turniejów. Nadal będzie działać także szkółka padla, a zupełną nowością będzie Liga Padla. MORiS przygotował także ofertę dla firm, które mogą zorganizować na korcie wewnętrzną ligę lub spotkanie integracyjne.
2018-03-21
Na dobry początek wiosny Muzeum w Chorzowie zaprasza do zwiedzania nowej wystawy czasowej „zaKUMaj Chorzów”, prezentującej najciekawsze miejsca bytowania i rozrodu płazów na terenie naszego miasta – w obiektywnie i z komentarzem dr Marka Sołtysiaka z Uniwersytetu Śląskiego. Ekspozycja jest okazją, by przypomnieć o znaczeniu płazów i sposobach ich ochrony. Ciekawostką, którą można zobaczyć na wystawie, jest przepust dla płazów i innych niewielkich stworzeń.
2018-03-20
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia Zgwałcenia Rozboje Kradzieże 1 Kradzieże z włamaniem 1 Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 1 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym 1 Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki) Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne 2.
2018-03-20
13 kwietnia, niezależnie od pogody, wiosna opanuje Plac Hutników. Wszystko za sprawą kolejnej ożywiającej centrum miasta imprezy organizowanej w ramach CUMY. Wspólne sadzenie kwiatów, ozdabianie ławek oraz alejek, piknik z poczęstunkiem, energetyczna muzyka i najróżniejsze animacje z pewnością obudzą z zimowego snu spoglądającego z cokołu hrabiego Redena. Warto, żeby sam zainteresowany przywitał wiosnę nie w szaliku i czapce, ale w wyjątkowym, pasującym do okazji stroju.
2018-03-19
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: 1.Udział w bójce 2.Pobicia 3.Zgwałcenia 4.Rozboje 5.Kradzieże 2 6.Kradzieże z włamaniem 1 7.Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 8.Wypadki drogowe, w których:  - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych 9.Osób zatrzymanych:  - nietrzeźwych kierujących - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym 2 10.Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych 11.

Menu