Chorzowscy przedsiębiorcy laureatami plebiscytu Menedżer Roku 2017
2018-05-15

Tegoroczną edycję Plebiscytu Menager Roku 2017 zdominowali chorzowscy przedsiębiorcy. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in.:
Beata Drzazga - właścicielka największej w Polsce firmy świadczącej usługi opieki długoterminowej w domu pacjenta i kliniki Medical Active Care BetaMed w Chorzowie, otrzymała tytuł Top Menedżera Roku,
Eugeniusz Gorczowski – dyrektor prokurent PB JAEKEL-BUD-TECH Sp. z o.o., firmy zajmującej się wykonawstwem robót budowlano-instalacyjnych, zakupem, dostawą materiałów, oraz świadczeniem usług w zakresie wynajmu maszyn budowlanych i sprzętu budowlanego. Został nie tylko doceniony przez Kapitułę za aktywność społeczną, ale także przez głosujących, którzy przyznali mu trzecie miejsce w kategorii „mikro i małe firmy”.
Bolesław Knapik - prezes zarządu firmy Tramwaje Śląskie SA z siedzibą w Chorzowie. Spółka wciąż unowocześniająca swoją ofertę, aby podróżującym zaproponować usługi na najlepszym poziomie, ważną częścią działalności jest również praca charytatywna. Dzięki coraz to nowszym rozwiązaniom prezes zarządu otrzymał drugie miejsce w kategorii "średnia i duża firma".
Tytuły Menadżera Roku Województwa Śląskiego przyznawane są, aby wyróżnić najlepszych przedsiębiorców, wizjonerów i inspirujących liderów z naszego regionu, którzy jednocześnie poprzez swoją działalność sprawiają, że Śląsk jest postrzegany jako jeden z najważniejszych pod względem biznesowym regionów w Polsce.

Najpopularniejsze

Warto zajrzeć