Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu - 24-25.02
2018-02-02

Między 24 i 25 lutym w Hali MORiS w Chorzowie po raz drugi odbędą się Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu organizowane przez firmę Expo Property z Warszawy. To impreza, która skupia wyłącznie inwestycje mieszkaniowe z województwa Śląskiego oraz ofertę budowy domu od A do Z. To doskonała okazja do porównania ofert w jednym miejscu i zakupu nowego M.
Oferta nieruchomości mieszkaniowych w naszym mieście w ostatnich latach znacznie się poszerzyła. Buduje się dużo mieszkań w coraz lepszym standardzie. Daje to miastu szansę na przyciągnięcie nowych mieszkańców i dalszy rozwój. Dlatego też powstała kampania „Mieszkaj i pracuj w Chorzowie”, w ramach której na targach obecny będzie Urząd Miasta. Informacja skierowana będzie zarówno do aktualnych mieszkańców, jak i tych osób, które interesują się Chorzowem w kontekście lokalizacji planowanego miejsca zamieszkania. Na stoisku miasta będzie można zapytać o planowane miejskie inwestycje, dostępne tereny pod budownictwo jedno i wielorodzinne, a także losowo otrzymać bilet wstępu do instytucji kultury i rekreacji w naszym mieście.
Na targach prezentowane będą zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego i aranżacji wnętrz.
Udział w targach to doskonała okazja poznania wszystkich atutów mieszkania w śląskiej metropolii. Dodatkowo większość wystawców w tych dniach otwiera swoje biura sprzedaży, dzięki czemu od ręki i z rabatem będzie można zamówić wymarzone mieszkanie lub dom.
 
Ceny biletów:
 
·    bilet normalny 5 zł - upoważnia do jednokrotnego wstępu na targi dla jednej osoby dorosłej
·    bilet rodzinny 10 zł - upoważnia do jednokrotnego wstępu na targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci
·    e-bilet 0zł - upoważnia do jednokrotnego wstępu na targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci, aby go otrzymać kliknij tutaj.

Godziny otwarcia:

Sobota: 10.00 — 16.00
Niedziela: 10.00 - 16.00


Strona targów www.slaskietargi.pl

Najpopularniejsze

Warto zajrzeć