Ankieterzy zapytają o transport
2017-09-22

Szanowni Mieszkańcy Chorzowa,

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego, który zrzesza 81 samorządów z naszego regionu, w tym Chorzów, rozpoczął w tym roku działania zmierzające do opracowania Studium Transportowego Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego. Celem badania, które chce z Państwem przeprowadzić ankieter, jest zebranie informacji na temat wszystkich podróży, które odbyli Państwo w ciągu dnia, aby w efekcie poprawić i dopasować system transportowy do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań. Badanie prowadzą ankieterzy firmy PBS Sp. z o.o. Każdy ankieter posiada imienny identyfikator umieszczony w widocznym miejscu. W razie wątpliwości, tożsamość ankietera możecie Państwo potwierdzić pod numerem telefonu infolinii KZK GOP: 800 16 30 30 lub na stronie internetowej www.studiumtransportowe.pl, w zakładce „Sprawdź ankietera”. Badanie jest całkowicie anonimowe, co oznacza, że żadne informacje zebrane podczas wywiadu nie będą wykorzystane w sposób pozwalający na zidentyfikowanie pytanej osoby. Wyniki badania będą analizowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.studiumtransportowe.pl. Państwa udział w badaniu jest bardzo ważny. Im dokładniejsze informacje zgromadzimy, tym lepiej będziemy mogli dostosować system transportowy do potrzeb mieszkańców. Zapraszam i gorąco zachęcam do udziału w badaniu. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących realizacji tego przedsięwzięcia proszę kontaktować się z naszym Biurem Związku (tel. 32 461 22 50, e-mail: biuro@subregioncentralny.pl).