Program wyrównywania różnic między regionami III - ruszył nabór
2016-12-02

Ruszył nabór wniosków w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Aplikacja w przedmiocie obszaru B,C, D,F i G potrwa do 15 marca 2017 r., natomiast w obszarze E – do 30 listopada 2017r.

W zakończonym naborze uzyskaliśmy dofinansowanie na zakup pojazdów tj. busów do przewozu osób niepełnosprawnych dla następujących podmiotów :

- Dom Pomocy Społecznej "Republika" na zakup mikrobusu 9-os. przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach, kwota dofinansowania PFRON-u to 80 tys. zł.

- Dom Pomocy Społecznej im. Kazimierza Jaworka prowadzonego przez Polski Związek Niewidomych, zakup mikrobusu 9-os. przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach, kwota dofinansowania PFRON-u to 70 tys. zł.

-WTZ koło w Chorzowie, prowadzone przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Chorzowie, kwota dofinansowania PFRON-u to 155 tys. zł.

Szczegółowe informacje dot. programu: http://www.pfron.org.pl/pl/programy-i-zadania-pfr/program-wyrownywania-ro/3429,quotProgram-wyrownywania-roznic-miedzy-regionami-IIIquot-w-2017-roku.html
W razie pytań, prosimy o kontakt: Urząd Miasta Chorzów Biuro Funduszy Zewnętrznych tel. 32 416 56 27