Zbiórka książek
2013-08-07

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Chorzowie w związku z organizacją kolejnej edycji imprezy "Wolność czytania" ogłasza zbiórkę książek, literatury, czasopism, audiobooków oraz wydawnictw pisanych brajlem. Osoby chętne do oddania swoich wydawnictw zapraszamy do zdeponowania ich w poniżej wymienionych instytucjach:

• Urząd Miasta Rynek 1

• Miejski Dom Kultury „Batory” ul. St. Batorego 6

• Chorzowskie Centrum Kultury ul. Sienkiewicza 3

• Starochorzowski Dom Kultury ul. Siemianowicka 59

• Młodzieżowy Dom Kultury ul. Lompy 13

• Miejska Biblioteka Publiczna z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 oraz wszystkie filie Biblioteki

• Muzeum ul. Powstańców 25

Zbiórka prowadzona jest do 5.09.2013 r. oraz w dniu imprezy 6 września na ulicy Jagiellońskiej.

Darczyńców książek oraz wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy dnia 6 września 2013 r. do udziału w imprezie kulturalnej pn. WOLNOŚĆ CZYTANIA, która zorganizowana zostanie na ulicach Jagiellońskiej i Wolności. W programie : giełda książki, inscenizacje i spektakle teatralne, zajęcia animacyjne związane z książką, spotkania autorskie.